Szymon Jeżak zaprasza na sekcje

Ostatnio bardzo chwaliliśmy się powrotem dwójki naszych instruktorów. Jeśli ktoś z was ich nie zna, to mogliśmy delikatnie wzbudzić wasze zainteresowanie ????

Dzisiaj spieszymy z wyjaśnieniem i chcielibyśmy żebyście nieco bliżej poznali Szymona ????

Szymon jest przede wszystkim instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu i routesetterem. Wspina się od kiedy pamięta, zarówno w naturze jak i w sztucznych formacjach, w skałach, ale i w górach wysokich. Fizycznie boulderowiec, ale o sercu wspinacza wielkościanowego. ❤️

Najczęściej można go spotkać szwędającego się po Sokolikach, gdzie czuje się jak w domu. Ostatnie kilka lat poświęcił podróżowaniu po Europie, w celu wspinania się na bouldery. Jego ulubioną destynacją jest zdecydowanie Szwajcaria. ????????

Ważny jest dla niego rozwój własnych możliwości i umiejętności, ale też zwiększanie bezpieczeństwa w aktywności wspinaczkowej oraz przekazywanie tej wiedzy dalej, co robi poprzez organizację kursów wspinaczki z liną oraz warsztatów boulderowych. Całą swoją wspinaczkową zajawę zawdzięcza rodzicom, którzy od małego pomagali mu stawiać pierwsze kroki w skałkach. ????

Na Spocie prowadzi zajęcia od 2017 roku, a w tym sezonie zapraszamy was na sekcje w poniedziałki oraz wtorki. Wraz z Mateuszem Jabłońskim trenują osoby na poziomie od START do Początkującego ++.

Zapraszamy! ????