Duetu ciąg dalszy – Mateusz Zwierzu Jabłoński

Tydzień temu przedstawiliśmy wam połowę najbardziej znanego duetu na Spocie, więc dzisiaj przyszedł czas na kontynuację ????

Mateusz Jabłoński, znany wszystkim jako Zwierzu, na co dzień mieszka u stóp Sokolików. Wspinać zaczął się na naszej poznańskiej Cytadeli, a na Spocie trenuje regularnie od 1998 roku ????

W 2003 roku zaczął prowadzić szkolenia na ścianach wspinaczkowych, trzy lata później w skałach, a od 2012 roku jest instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu. Jest zakochany tak naprawdę we wszystkich formach wspinaczki – od boulderingu, przez wspinaczkę skalną, po alpinizm w warunkach letnich i wspinanie lodowe ????

Zimą również zagorzały narciarz i skiturowiec, realizujący się od kilkunastu lat także jako instruktor narciarstwa. Jego pasje pozwoliły mu na zwiedzenie większości najciekawszych wspinaczkowa gór oraz sektorów skalnych Europy ????

W chwilach wolnych od prowadzenia kursów i routesettingu, jeździ na wczasy żeby się wspinać, surfować lub jeździć na nartach ???? Do jego ulubionych miejsc należą oczywiście spoty boulderowe, sektory skalne i rejony alpejskie w masywach granitowych ????

Na jesień chętnie powraca na Spota specjalnie dla WAS – dzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Wraz z @Szymon zaprasza na sekcje w poniedziałki i wtorki, na poziomie od START do Początkujący ++. ????

P.S. Jak będziecie w Sokolikach, wpadnijcie koniecznie do bazy noclegowej 9.up, którą Zwierzu współtworzy w Trzcińsku ????