Co nieco o Wiktorii

Chłopaków już wam przedstawiliśmy, więc przyszła pora na panie ????

Wiktoria chwilę temu zaczęła prowadzić dla was sekcje wspinaczkowe, jednak możliwe, że (tak jak my) znacie ją od dawna. ???? Wspina się od ponad 7 lat i to właśnie na Spocie rozpoczęła swoją przygodę ????

Wspinaczka bardzo szybko przerodziła się z prostego treningu fizycznego w hobby, a następnie w pasję, która jest dla niej formą medytacji i odcinki od szalonej rzeczywistości. ????

Miała okazję doświadczyć życia w różnych zakątkach Europy, a co za tym idzie – poobserwować wspinaczy z wielu części świata, czerpiąc inspiracje do treningów. Przekonała się, że dobra technika nigdy nie ginie, i tak oto „noga nad głową” oraz „stopień jako twój najlepszy chwyt” stały się jej mantrą. ????

Na co dzień studiuje ochronę środowiska, skupiając się na zrównoważonym rozwoju, któremu chciałaby się poświęcić w życiu. W wolnych chwilach rozpływa się w spokojnych asanach oraz pluskach wody i błotka z roweru, a gdy przyjdzie odpowiedni czas, łapie za dechę lub narty i poszukuje śnieżnych stoków. ⛷

Przez lata nauczyła się rozumieć zarówno ruchy wspinaczkowe, jak i oddech, ale przede wszystkim własne ciało. Zdobytą wiedzą chętnie podzieli się na swoich zajęciach:
???? Początkujący START: czwartek, 21:00 oraz piątek, 16:30 i 19:30
???? Początkujący: piątek, 18:00
???? Początkujący+: czwartek, 19:30

Zapraszamy! ????