Grupy zorganizowane

Wspinanie to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z grupą i dobra alternatywa dla upowszechnionych atrakcji. Angażuje wszystkie grupy mięśniowe, poprawia kondycję fizyczną. Zwiększa pewność siebie, uczy pokonywać własne słabości i ograniczenia.

Nasze centrum wspinaczkowe posiada dwie części boulderowe, na których asekuracja odbywa się za pomocą specjalnego materaca z systemem tłumienia. Do dyspozycji grupy jest również ściana do wspinaczki z liną. Na obiekcie czeka na grupę wiele dróg o różnym poziomie trudności.

Oferta została stworzona z myślą o dzieciach uczęszczających do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Świetnie sprawdza się również dla półkolonii i wycieczek.

Zajęcia w formie zabawy prowadzone są przez kadrę instruktorską, która oprócz znakomitego zaplecza wspinaczkowego, posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Na zajęciach dzieci uczą się podstawowych technik oraz zasad bezpiecznego wspinania. Ponadto dzieci uczestniczą w grach ruchowych, które rozwijają ogólną sprawność fizyczną, budują umiejętność pracy w zespole i kształtują poczucie odpowiedzialności.

Wizyta w centrum wspinaczkowym to idealny pomysł na zagospodarowanie dnia na wycieczce szkolnej lub półkolonii. Znakomita lokalizacja obiektu  w centrum, na terenie kompleksu sportowego pozwala zaplanować dzień połączony ze zwiedzaniem muzeów pobliskiej cytadeli, starego rynku i innych atrakcji położonych w Poznaniu. Bliskość węzłów komunikacyjnych umożliwia szybki i wygodny dojazd, a obszerny parking daje możliwość bezproblemowego zaparkowania autobusu. Podczas zajęć nauczyciele mogą odpocząć przy dobrej kawie lub gorącej herbacie.  

Zapraszamy na ścianę wspinaczkową na niezapomniane zajęcia!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Nazwa firmy (opcjonalne)

  Liczba osób (wymagane)

  Czas trwania zajęć

  Preferowany termin, dodatkowe informacje

  Czym jest wspinanie?

  Dyscyplina ta ma wiele różnych kategorii. Najprostsza i najbardziej bezpieczna z nich to buldering na sztucznej ścianie.