O nas

Centrum wspinaczki Climbing Spot Poznań

Pozwól się wprowadzić w wertykalny świat. W całkowicie bezpieczny sposób nauczymy Cię dobrze się wspinać i czerpać z tego przyjemność.

Na bulderowni Twoją asekuracją jest gruby materac. Dzięki niemu możesz bezpiecznie zeskoczyć ze ściany w każdym momencie. Ciesz się swobodą wspinania!

Na części ściany z liną, bezpieczeństwo zapewnia Ci osoba asekurująca. Ta forma wspinaczki uczy technik linowych, oraz przygotowuje Cię do wyjazdów w skały.

90 minut, tyle trwa przeciętny trening. 90 minut dobrej zabawy wyrzeźbi twoją sylwetką, zapewni zdrowie, siłę, gibkość i sprawność fizyczną.

10 000 chwytów, daje Tobie nieskończenie wiele możliwości, każdy ruch jest inny, trenuj przed letnim wyjazdem na tatrzańską Orlą Perć, lub alpejską Via ferratę.

Ponad 520 metrów kwadratowych ściany wspinaczkowej! Techniczne piony, siłowe przewieszenia i atletyczne dachy. Drążki, ciężary, obręcze gimnastyczne, liny – wszystko czego potrzebujesz do udanego treningu.
Nasze Centrum Wspinaczki składa się z dwóch części – legendarnego AZSu będącego pierwszą profesjonalną ścianą wspinaczkową do treningu w Poznaniu, oraz nowej części z boulderami. Znajdziesz u nas także ścianę do nauki techniki linowej, oraz campus do zaawansowanego treningu. Całość dopełniają topowe chwyty francuskiej marki Art Line oraz doświadczeni instruktorzy, którzy pomogą Ci zarówno w stawianiu pierwszych kroków na ścianie jak i ułożą zaawansowany plan treningowy.

Wspinanie jest również doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu dla dzieci. Zajęcia w formie zabawy prowadzone są przez kadrę instruktorską, która oprócz znakomitego zaplecza wspinaczkowego, posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne.

Na terenie obiektu bezpłatny monitorowany parking.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *