Wycieczki szkolne, oferta dla placówek oświatowych


Wspinanie to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z grupą i dobra alternatywa dla upowszechnionych atrakcji. Angażuje wszystkie grupy mięśniowe, poprawia kondycję fizyczną, zwiększa pewność siebie, uczy pokonywać własne słabości i ograniczenia.

Zajęcia dla dzieci są realizowane w oparciu o specjalnie przygotowany program. Zawiera on wiele gier i zabaw, podczas których uczestnicy poznają techniki wspinaczkowe, świetnie się przy tym bawiąc. Kładziemy nacisk na praktykę i dużą ilość wspinania. Oferujemy atrakcyjne zajęcia sportowe. Wprowadzamy również elementy ogólnorozwojowe. Wszystkie ćwiczenia przeprowadzane są w przystępnej dla dzieci formie z wykorzystaniem pełnej gamy materiałów dydaktycznych, zabawek i sprzętu sportowego.  Specjalnie przygotowane programy animacyjne rozwijają nie tylko zdolności motoryczne, ale również budują relacje koleżeńskie, uczą pracy w grupie oraz wyrabiają zachowania prospołeczne. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze możemy zagwarantować, że nasze zajęcia dla dzieci prowadzone są na najwyższym poziomie.

Podstawą naszego kompleksu ścian wspinaczkowych jest dwuczęściowa bulderownia – ściana pięciometrowej wysokości, z której upadki asekuruje materac z systemem tłumienia. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo i eliminuje konieczność korzystania ze specjalistycznego sprzętu. Kolejnym elementem jest ściana do wspinania z liną, wyposażona w system asekuracji, na której można zawisnąć w uprzęży i poczuć górski klimat. Całość dopełnia salka do ćwiczeń i przyjęć oraz specjalna ścianka wspinaczkowa dla dzieci. Na zaplecze techniczne składają się szatnia, wypożyczalnia sprzętu i butów wspinaczkowych oraz monitorowany parking także dla autobusów.


Pakiety zajęć:

353C8830

Pakiet wspinaczkowa lekcja WF

Klasyczny program zajęć wspinaczkowych. Elementarz, który nauczy zasad bezpiecznego wspinania oraz podstawowych technik. Dostępny w różnych wariantach czasowych, idealny sposób na rozpoczęcie wspinaczkowej przygody.

Dostępne 3 warianty czasowe: 60 min, 90 min, 120 min

Zalecany 1 instruktor na każde 15 uczestników.

353C0204

Pakiet kreatywny

Pakiet ten zawiera: naukę węzłów, tworzenie regulaminu bezpieczeństwa oraz poszukiwanie skarbów.

Rozszerzenie lekcji WF o zestaw warsztatów. Na początku zajęć uczestnicy konstruują regulamin bezpiecznego wspinania w formie znaków drogowych i przyczepiają je do ściany wspinaczkowej. Następnie zdobywają wiedzę praktyczną w zakresie wiązania węzłów, którą każdy uczestnik wykorzystuje do stworzenia swojej własnej bransoletki alpinisty. Pakiet kończy się grą „poszukiwanie skarbów”, podczas której trzeba wspiąć się po kawałki mapy, połączyć je w całość i znaleźć słodki depozyt.

Pakiet przedłuża „pakiet wspinaczkowa lekcja WF” o 45 minut

680

Pakiet kreatywny plus

Obszerny zestaw warsztatów. Oprócz zajęć z pakietu kreatywnego uczestnicy samodzielnie przykręcają chwyty , budując drogę wspinaczkową, po której się wspinają. Następnie muszą przetransportować ładunek wspinaczkowy na szczyt ścianki wspinaczkowej, używając do tego lin, sprytu i pracy zespołowej. Na zakończenie, cała grupa tworzy tor przeszkód, korzystając ze sprzętu treningowego dostępnego na ścianie i stara się go pokonać w jak najkrótszym czasie.

– tworzenie regulaminu bezpieczeństwa
– nauka węzłów
– poszukiwanie skarbów
– tworzenie drogi wspinaczkowej
– budowa toru przeszkód
– zdobywanie góry

Pakiet przedłuża „pakiet wspinaczkowa lekcja WF” o 120 min


Oferta Cenowa

Klasyczny program zajęć wspinaczkowych. Elementarz, który nauczy zasad bezpiecznego wspinana oraz podstawowych technik. Dostępny w różnych wariantach czasowych, idealny sposób na rozpoczęcie wspinaczkowej przygody.

• 60 min (119 zł za instruktora + 24 zł za każdego uczestnika)
• 90 min (149 zł za instruktora + 24 zł za każdego uczestnika)
• 120 min (189 zł za instruktora + 24 zł za każdego uczestnika)

Wymagany 1 instruktor na każde 15 uczestników.

Pakiet ten przedłuża „pakiet wspinaczkowa lekcja WF” o 45 minut, pakiet zawiera dodatkowo:
– tworzenie regulaminu bezpieczeństwa
– nauka węzłów
– poszukiwanie skarbów

•Dopłata 60 zł za instruktora + 10 za każdego uczestnika ( dopłata do ceny pakietu „wspinaczkowa lekcja WF”)

Pakiet ten przedłuża „pakiet wspinaczkowa lekcja WF” o 120 min, pakiet zawiera dodatkowo:

– tworzenie regulaminu bezpieczeństwa
– nauka węzłów
– poszukiwanie skarbów
– tworzenie drogi wspinaczkowej
– budowa toru przeszkód
– zdobywanie góry

• Dopłata 120 zł za instruktora + 20 za każdego uczestnika (Dopłata do pakietu „wspinaczkowa lekcja WF”)

Formularz rezerwacji zajęć

Rezerwacja zajęć poprzez formularz lub telefonicznie: +48 61 250 2480.

  Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

  Adres email

  Numer telefonu (wymagane)

  Nazwa placówki, firmy (wymagane)

  Liczba osób (wymagane)

  Czas trwania zajęć

  Pakiet zajęć (wymagane)

  Preferowany termin, dodatkowe informacje

  Czym jest wspinanie?

  Dyscyplina ta ma wiele różnych kategorii. Najprostsza i najbardziej bezpieczna z nich to buldering na sztucznej ścianie.