Hatha Joga

Doskonałe uzupełnienie treningu wspinaczkowego

Hatha Joga ukierunkowana jest na ćwiczenia fizyczne i oddechowe. Kładzie duży nacisk na pozycje wzmacniające ciało, jednocześnie uczy koncentracji i właściwego oddechu.

Hatha Joga jest znakomitym treningiem uzupełniającym do wspinaczki i innych sportów, jak również świetną aktywnością samą w sobie! Dzięki wykonywaniu asan – specjalnych pozycji jogicznych, wzmocnisz swoje ciało i osiągniesz wewnętrzną harmonię. Podczas ćwiczeń ważny jest również właściwy oddech. Dzięki niemu jesteś w stanie przejąć kontrolę nad swoimi emocjami, wyciszyć się i wsłuchać w wewnętrzny głos. Ta odmiana jogi wpływa dobroczynnie na cały organizm. Poprawia samopoczucie i formę fizyczną. Mówi się, że Hatha Joga ma moc uzdrawiającą. Rozluźnia napięte mięśnie oraz wzmacnia mięśnie stabilizujące ciało w różnych pozycjach. Zwiększa zakres ruchu ciała i przywraca właściwe napięcia mięśniowe. Pozwala lepiej radzić sobie ze stresem.

Joga w centrum Poznania daje możliwość zaplanowania treningu przed lub po pracy. Zajęcia w małych grupach do 8 osób pod okiem licencjonowanego instruktora jogi, gwarantują indywidualne podejście i najwyższą jakość zajęć.

Jędrzej Szwejkowski – licencjonowany instruktor Hatha Jogi, wspinacz, muzyk, ostatnio zaangażowany w brazylijską sztukę walki – capoeirę. Od dziecka związany z kulturą fizyczną: parkour, koszykówka, pływanie, taniec. Przez ostatnie lata podróżował po świecie wspinając się, trenując, zdobywając doświadczenie i zgłębiając takie dziedziny jak żywienie człowieka, filozofia dalekiego wschodu i rozmaita praca z ciałem. Nauczyciel z powołania, pasjonat aktywności fizycznej i umysłowej.

Na zajęciach u Jędrzeja skupisz się na pracy z oddechem i rozwiniesz świadomość własnego ciała. Wszechstronny trening kalisteniczny (z masą własnego ciała) poprawi Twoją gibkość, rozciągnięcie, siłę i wytrzymałość. Regularna praktyka jogi zapewni Ci uwolnienie się od przewlekłego stresu i napięcia mięśniowego, a elastyczne ciało poprawi komfort codziennego funkcjonowania. Nie ważne ile masz lat, ani czy jesteś wysportowany. Joga jest wspaniałym narzędziem, którego może używać każdy. 

Harmonogram zajęć


Cennik i regulamin

Dla osób uczęszczających na 2 i więcej zajęć w tygodniu, rabat w wysokości 2 zł.

1. Cena promocyjna pojedynczych zajęć wynosi 39zł. Promocja obowiązuje przy podpisaniu umowy. Regularna cena zajęć wynosi 60 zł
2. Osoby posiadające kartę „Multisport” opłacają tylko instruktora (29 zł), wejście na obiekt pokrywa Benefit Systems (obowiązuje tylko w przypadku podpisania umowy). Regularna cena z kartą ,,Multisport” wynosi 49 zł
3. Posiadaczy OK systemu obowiązuje opłata 29 zł, pozostałą część pokrywa karnet OK (obowiązuje tylko w przypadku podpisania umowy). Regularna cena z OK System wynosi 39 zł.
4. Zajęcia odbywają się w grupach do 8 osób (w przypadku osób odrabiających, liczba uczestników może się nieznacznie zwiększyć).
5. Prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia, z uwzględnieniem czasu na potwierdzenie obecności i przebranie się.
6. Uczestnik sekcji zobowiązany jest do potwierdzenia swojej obecności, w recepcji przed przystąpieniem do zajęć.
7. Instruktor ma prawo wyprosić uczestnika z zajęć w przypadku niestosownego zachowania.
8. Obowiązuje regulamin Centrum Wspinaczki Climbing Spot.

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Grupa (wymagane)

Treść wiadomości (opcjonalnie)

Czym jest wspinanie?

Dyscyplina ta ma wiele różnych kategorii. Najprostsza i najbardziej bezpieczna z nich to buldering na sztucznej ścianie.