Pakiety dla początkujących

Informacje dla początkujących

Z myślą o początkujących stworzyliśmy dwa pakiety usług zawierających opiekę instruktora, wejście do centrum wspinaczkowego oraz wypożyczenie sprzętu. Pakiety te sprawdzą się idealnie zarówno na jednorazową rekreacyjną wizytę, jak i na solidny początek kariery wspinaczkowej.


Wybierz pakiet dla siebie

Pakiet pierwsze wspinanie

To pakiet idealny na pierwsza wizytę na ścianie. Niezależnie czy planujesz rozrywkowy wypad, czy chcesz rozpocząć przygodę ze wspinaczką na poważnie,  gwarantuje on satysfakcjonujące wprowadzenie w górski świat.

Otrzymujesz do dyspozycji cały zestaw potrzebnego sprzętu: buty wspinaczkowe, worek na magnezje, uprząż i kask. Ponadto, instruktor zaopiekuje się Tobą przez 30 minut. Po zakończeniu zajęć możesz się jeszcze wspinać nieograniczoną ilość czasu. Na zajęciach dowiesz się jak wykorzystywać ścianę wspinaczkową, poprawnie się wspinać i bezpiecznie zeskakiwać na materac. Poznasz również technikę wspinaczki z liną oraz system automatycznej asekuracji Trublue. Dowiesz się jak dalej rozwijać swoją pasje, wybierzesz czy odpowiadają Ci zajęcia indywidualne, trening personalny czy kurs wspinaczkowy.

Zapraszamy do naszego centrum, wspinaczka sprawia wiele radości, rozwija umysł i ciało!

Pakiet ten obejmuje:
• Wejście na ścianę bez ograniczeń czasowych
• Wspinanie z asekuracją instruktora
• Wypożyczenie uprzęży
• Wypożyczenie butów wspinaczkowych
• Wypożyczenie woreczka z magnezją

Cena pakietu: 99 zł dla 1 osoby (30 min), 179 zł dla 2 osób (60 min)

Pakiet pierwsze wspinanie +

To rozszerzona wersja pakietu pierwsze wspinanie. Trwa 180 minut, jest podstawowym kursem wspinaczki na ściance wspinaczkowej. Jej program zwiera naukę górnej asekuracji z liną, naukę spotowania, zaawansowane techniki wspinaczki w pionie i w przewieszeniu, podstawy taktyki wspinaczkowej oraz zjazdy.  Na zajęciach uczymy też podstawowych węzłów i omawiamy wykorzystywany sprzęt. Pakiet jest idealnym sposobem na rozpoczęcie kariery wspinaczkowej dla osób, które chciałyby rozpocząć uprawianie tego sportu na poważnie.

Zajęcia obejmują:
• techniki wspinania w pionie i przewieszeniu
• naukę wspinania na boulderowni
• wspinaczkę z liną
• zjazdy linowe

Tworzy to komplet umiejętności niezbędnych do czerpania przyjemności i satysfakcji z tego sportu. W cenie zajęć zawarte jest wypożyczenie kompletu sprzętu wspinaczkowego: kasku, uprzęży, przyrządu asekuracyjnego, butów wspinaczkowych, worka na magnezję, magnezji.

Cena pakietu: 349 zł dla 1 osoby, 399 zł dla 2 osób
Czas trwania: 180 minut

Aby skorzystać z pakietów, prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Pracownik recepcji skontaktuje się w celu umówienia terminu spotkania. Tel. kontaktowy: +48 61 250 2480

Formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wybrany pakiet

  Czym jest wspinanie?

  Dyscyplina ta ma wiele różnych kategorii. Najprostsza i najbardziej bezpieczna z nich to buldering na sztucznej ścianie.