Zajęcia indywidualne, trening personalny

Indywidualne zajęcia na ścianie wspinaczkowej

Zajęcia polecane zarówno początkującym, jak i zaawansowanym wspinaczom. Podczas tych zajęć uwaga instruktora jest skupiona tylko i wyłącznie na Tobie. Instruktor układa plan treningowy specjalnie dla Ciebie, dzięki temu szybko poprawisz swoją technikę wspinaczki i pokonasz drogi, które dotychczas były dla Ciebie niedostępne.

Dzięki spersonalizowanemu programowi zajęć możesz rozwijać aspekty, na których najbardziej Ci zależy. Jeżeli jesteś początkujący, nauczysz się dokładnie podstawowych technik i ruchów wspinaczkowych. Poznasz zestaw ogólnorozwojowych ćwiczeń funkcjonalnych, które przygotują Twój organizm na kolejne etapy  kariery wspinaczkowej.

Dla zaawansowanych proponujemy indywidualny dobór celów i indywidualne ułożony plan treningowy. Jeżeli poziom Twojego wspinania stoi w miejscu lub progres nie jest satysfakcjonujący, trening personalny jest właśnie dla Ciebie. Wzmocnisz swoje  słabe strony, nauczysz cię wykorzystywać elementy, w których jesteś dobry.  Przygotujesz się do zrobienia dróg w skałach, o których marzysz.

Umów się na zajęcia w kameralnej atmosferze, o dogodnym dla Ciebie terminie!


Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Czas trwania (wymagane)

Preferowany termin spotkania, dodatkowe informacje

Zajęcia indywidualne z instruktorem

W celu umówienia spotkania, prosimy o wypełnienie formularza.

Koszt zajęć: 80 zł / 60 min + koszty wstępu na ścianę wspinaczkową
Zajęcia dla 2 osób: 120 zł / 90 min + koszty wstępu na ścianę wspinaczkową

Maksymalnie 3 osoby na zajęciach.

Polecamy!

Tel. kontaktowy: +48 61 250 2480

Czym jest wspinanie?

Dyscyplina ta ma wiele różnych kategorii. Najprostsza i najbardziej bezpieczna z nich to buldering na sztucznej ścianie.