Zajęcia dla dzieci

Nauka i doskonalenie wspinania

Zajęcia dla dzieci są realizowane w oparciu o specjalnie przygotowany program. Zawiera on wiele gier i zabaw, podczas których uczestnicy uczą się technik wspinaczkowych, świetnie się przy tym bawiąc. Kładziemy nacisk na praktykę i dużą ilość wspinania. Wprowadzamy również elementy ogólnorozwojowe. Wszystkie ćwiczenia przeprowadzane są w przystępnej dla dzieci formie, z wykorzystaniem pełnej gamy materiałów dydaktycznych, pluszowych maskotek, zabawek i piłek. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze możemy zagwarantować, że nasze zajęcia dla dzieci prowadzone są na najwyższym poziomie. Prowadzimy także grupy sportowe, dla dzieci chcących startować na ogólnopolskich zawodach wspinaczkowych

Aby zapewnić najlepszy komfort małym wspinaczom podzieliliśmy zajęcia na kilka grup.

Zajęcia dla dzieci

Nowo utworzone grupy dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze wspinaniem. 

Zajęcia w przyjaznej atmosferze, delikatnie wprowadzające najmłodszych w świat wspinaczki

Wspinanie w formie zabaw i ćwiczeń technicznych przygotowanych dla dzieci.

Program obejmuje bardziej skomplikowane elementy wspinaczkowe, wymagające lepszej sprawności i koordynacji.

Jesteśmy dumni z sekcji sportowych, których uczestnicy reprezentują  nasze centrum wspinaczkowe na ogólnopolskich zawodach. Dzieci trenują dwa razy w tygodniu, ćwiczenia są bardziej wymagające. Same zajęcia zogniskowane są na intensywnym rozwijaniu umiejętności i poziomu wspinaczkowego. Do sekcji wspinaczki sportowej przyjmujemy uczestników po konsultacji z instruktorem prowadzącym.

Poziomy grup

Idealna dla osób, które chcą rozpocząć przygodę ze wspinaczką. Na zajęciach dowiesz się jak wykorzystywać ścianę wspinaczkową, poprawnie się wspinać i bezpiecznie zeskakiwać na materac. Poznasz również frontalną technikę wspinaczki oraz zapoznasz się z rodzajami chwytów. Dowiesz się jak dalej rozwijać swoją pasję.

Jest idealnym wyborem dla osób wspinających się powyżej dwóch miesięcy. Na tym poziomie poznasz wiele zagadnień treningu i spraw związanych ze wspinaczką. Z każdymi zajęciami będziesz coraz śmielej pokonywał bouldery i różne formacje na ścianie. Poznasz żargon i wspinaczkowe słownictwo, które ułatwi dalsze treningi.

Dla osób, które znają już podstawy. Na jej program składa się nauka wspinania po pionowych i lekko przewieszonych ścianach. Skupimy się również na poprawnej pracy rąk i nóg, umiejscawianiu balansu oraz podstawach taktyki wspinaczkowej. Oprócz wspinania zajmiemy się Twoją kondycją. Pokażemy Ci odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń funkcjonalnych, które wzmocnią Twoje mięśnie, poprawią gibkość i dynamikę.

Dla osób wspinających się rok lub dłużej. Rozwijamy na nich wachlarz posiadanych technik o flagi, ruchy dynamiczne, strzały, haczenia pięty i wypory. Wspinamy się po coraz większych przewieszeniach i mniejszych chwytach. Bouldery pokonywane na sekcjach będą coraz trudniejsze a obwody bardziej wymagające. Intensyfikujemy  trening funkcjonalny, rozpoczynamy siłowe ćwiczenia na drążku, chwytotablicy i kółkach gimnastycznych. Przygotowujemy Cię do bardziej wymagających dróg skalnych, zagłębiamy się w wspinaczkowy świat.

Uczestnicy tych zająć mogą o  sobie powiedzieć, że są wspinaczami. Regularnie jeżdżą w skały i trenują kilka razy w tygodniu. Są zmotywowani, aby stale podnosić swój poziom i efektywność wspinania. Na treningach doskonalą swoją technikę, pracują nad siłą i wytrzymałością. Rozwijają się według spersonalizowanego planu treningowego, oprócz zajęć z instruktorem trenują również samodzielnie. W tej grupie stosowany jest zaawansowany zestaw ćwiczeń uzupełniających. Poziom obciążenia dostosowany jest do możliwości uczestników, aby uniknąć przetrenowania.

Zajęcia o zacięciu zawodniczym, dla wspinaczy z długim stażem wspinaczkowym, o dobrym przygotowaniu fizycznym. Wspinanie to ich styl życia, bieg tygodnia wyznaczają treningi. Każdy uczestnik działa według indywidualnego planu. Spotkania mają formę warsztatów, na których uczestnicy pod okiem trenera wymieniają się spostrzeżeniami i poznają nowe specjalistyczne ćwiczenia i trudne ruchy. Obciążenia są coraz większe, intensywność duża. Jest to grupa dla ludzi, którzy zamieniają marzenia w cele, a następnie je realizują.

Grupy dla zawodników startujących w zawodach wspinaczkowych. Odbywają się co najmniej dwa razy w tygodniu. Aktualnie istnieje kilka różnych sekcji dla uczestników w wieku od 8 do 19 lat. Jeżeli dobrze się wspinasz, lubisz rywalizację i  chcesz osiągać wyniki, zgłoś się Nas. Więcej informacji na biuro@climbingspot.pl


Cennik i regulamin
Rodzaj płatności Cena za pojedyncze zajęcia
Płatność za miesiąc z góry (promocja dla posiadaczy karnetu open z umową) 50 zł**
Płatność za miesiąc z góry 70 zł*
Płatność za pojedyncze zajęcia bez umowy 99 zł
Płatność za miesiąc z góry z kartą Multi Sport 60 zł*
Płatność za miesiąc z góry z Medicover Sport 60 zł*
Płatność za pojedyńcze zajęcia z kartą Multi Sport 89 zł
Płatność za pojedyńcze zajęcia z Medicover Sport 89 zł
Płatność za pojedyńcze zajęcia z Kartą Dużej Rodziny 90 zł
Płatność za miesiąc z góry z Kartą Dużej Rodziny 63 zł*

Wakacyjne sekcje wspinaczkowe obowiązuje cennik dostępny na stronie sekcji wakacyjnych. 

* Cena promocyjna przy podpisaniu umowy

** Cena promocyjna przy podpisaniu umowy na sekcję i umowy na karnet open

1. Zajęcia odbywają się w grupach do 8 osób (w przypadku osób odrabiających, liczba uczestników może się nieznacznie zwiększyć).
2. Prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia, z uwzględnieniem czasu na potwierdzenie obecności i przebranie się.
3. Uczestnik sekcji zobowiązany jest do potwierdzenia swojej obecności, w recepcji przed przystąpieniem do zajęć.
4. Instruktor ma prawo wyprosić uczestnika z zajęć w przypadku niestosownego zachowania.
5. Obowiązuje regulamin Centrum Wspinaczki Climbing Spot.

Sekcje wspinaczkowe Pułaskiego 30

Formularz zgłoszeniowy Pułaskiego 30

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Imię i nazwisko zapisywanego dziecka

  Grupa (wymagane)

  Treść wiadomości (opcjonalnie)


  Sekcje wspinaczkowe Widłakowa 2

  Formularz zgłoszeniowy Widłakowa 2

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Numer telefonu

   Imię i nazwisko zapisywanego dziecka

   Grupa (wymagane)

   Treść wiadomości (opcjonalnie)


   Czym jest wspinanie?

   Dyscyplina ta ma wiele różnych kategorii. Najprostsza i najbardziej bezpieczna z nich to buldering na sztucznej ścianie.