Zajęcia dla młodzieży

Nauka i doskonalenie wspinania

Zajęcia dla młodzieży to regularne sekcje wspinaczkowe odbywające się w grupach z instruktorem. Poznasz na nich tajniki wspinaczki oraz innych uczestników. Instruktorzy wprowadzą Cię w świat skał i gór oraz pomogą Ci stać się prawdziwym wspinaczem. Wspólne wypady po zajęciach i wyjazdy z innymi uczestnikami sekcji sprawią, że szybko wkręcisz się w wspinaczkowy świat.

Sekcje dla młodzieży mają różne poziomy trudności. Poniżej zostały opisane wszystkie z nich. Zapoznaj się z nimi i wybierz sekcję odpowiednią dla Ciebie. Na każdym stopniu zaawansowania nabywasz techniki i umiejętności adekwatne dla Twojego poziomu.

Harmonogram i zapisy poniżej.

Grupy

Zajęcia dla młodzieży oparte na programie dla dorosłych z uwzględnieniem specyfiki rozwijających się organizmów. Próżno szukać tutaj zabaw – są to konkretne zajęcia wspinaczkowe. W grupie rówieśników wspina się po prostu lepiej. Wspinaczka i ćwiczenia poprawią kondycję i rozbudują sylwetkę. Obecność na ścianie umożliwi poznanie górskiego środowiska.  Ćwiczenia z wykorzystaniem masy ciała jako obciążenia dadzą efekty lepsze niż siłownia, sprawiając znacznie więcej frajdy. Centrum wspinaczkowe to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

Harmonogram sekcji


Cennik i Regulamin

Dla osób uczęszczających na 2 i więcej zajęć w tygodniu, rabat w wysokości 2 zł.

1. Cena promocyjna pojedynczych zajęć wynosi 39zł. Promocja obowiązuje przy podpisaniu umowy. Regularna cena zajęć wynosi 60 zł
2. Osoby posiadające kartę „Multisport” opłacają tylko instruktora (29 zł), wejście na obiekt pokrywa Benefit Systems (obowiązuje tylko w przypadku podpisania umowy). Regularna cena z kartą ,,Multisport” wynosi 49 zł
3. Posiadaczy OK systemu obowiązuje opłata 24 zł, pozostałą część pokrywa karnet OK (obowiązuje tylko w przypadku podpisania umowy). Regularna cena z OK System wynosi 39 zł.
4. Zajęcia odbywają się w grupach do 8 osób (w przypadku osób odrabiających, liczba uczestników może się nieznacznie zwiększyć).
5. Prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia, z uwzględnieniem czasu na potwierdzenie obecności i przebranie się.
6. Uczestnik sekcji zobowiązany jest do potwierdzenia swojej obecności, w recepcji przed przystąpieniem do zajęć.
7. Instruktor ma prawo wyprosić uczestnika z zajęć w przypadku niestosownego zachowania.
8. Obowiązuje regulamin Centrum Wspinaczki Climbing Spot.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. +48 61 250 2480 lub mailowo: recepcja@climbingspot.pl

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Imię i nazwisko zapisywanego uczestnika

Grupa (wymagane)

Treść wiadomości (opcjonalnie)

[recaptcha]