Wycieczki szkolne, oferta dla placówek oświatowych


Wspinanie to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z grupą i dobra alternatywa dla upowszechnionych atrakcji. Angażuje wszystkie grupy mięśniowe, poprawia kondycję fizyczną, zwiększa pewność siebie, uczy pokonywać własne słabości i ograniczenia.

Zajęcia dla dzieci są realizowane w oparciu o specjalnie przygotowany program. Zawiera on wiele gier i zabaw, podczas których uczestnicy poznają techniki wspinaczkowe, świetnie się przy tym bawiąc. Kładziemy nacisk na praktykę i dużą ilość wspinania. Oferujemy atrakcyjne zajęcia sportowe. Wprowadzamy również elementy ogólnorozwojowe. Wszystkie ćwiczenia przeprowadzane są w przystępnej dla dzieci formie z wykorzystaniem pełnej gamy materiałów dydaktycznych, zabawek i sprzętu sportowego.  Specjalnie przygotowane programy animacyjne rozwijają nie tylko zdolności motoryczne, ale również budują relacje koleżeńskie, uczą pracy w grupie oraz wyrabiają zachowania prospołeczne. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze możemy zagwarantować, że nasze zajęcia dla dzieci prowadzone są na najwyższym poziomie.

Podstawą naszego kompleksu ścian wspinaczkowych jest dwuczęściowa bulderownia – ściana pięciometrowej wysokości, z której upadki asekuruje materac z systemem tłumienia. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo i eliminuje konieczność korzystania ze specjalistycznego sprzętu. Kolejnym elementem jest ściana do wspinania z liną, wyposażona w system asekuracji, na której można zawisnąć w uprzęży i poczuć górski klimat. Całość dopełnia salka do ćwiczeń i przyjęć oraz specjalna ścianka wspinaczkowa dla dzieci. Na zaplecze techniczne składają się szatnia, wypożyczalnia sprzętu i butów wspinaczkowych oraz monitorowany parking także dla autobusów.


Pakiety zajęć:

353C8830

Pakiet wspinaczkowa lekcja WF

Klasyczny program zajęć wspinaczkowych. Elementarz, który nauczy zasad bezpiecznego wspinana oraz podstawowych technik. Dostępny w różnych wariantach czasowych, idealny sposób na rozpoczęcie wspinaczkowej przygody.

Dostępne 3 warianty czasowe: 60 min, 90 min, 120 min

Zalecany 1 instruktor na każde 15 uczestników.

353C0204

Pakiet kreatywny

Pakiet ten zawiera: naukę węzłów, tworzenie regulaminu bezpieczeństwa oraz poszukiwanie skarbów.

Rozszerzenie lekcji WF o zestaw warsztatów. Na początku zajęć uczestnicy konstruują regulamin bezpiecznego wspinania w formie znaków drogowych i przyczepiają je do ściany wspinaczkowej. Następnie zdobywają wiedzę praktyczną w zakresie wiązania węzłów, którą każdy uczestnik wykorzystuje do stworzenia swojej własnej bransoletki alpinisty. Pakiet kończy się grą „poszukiwanie skarbów”, podczas której trzeba wspiąć się po kawałki mapy, połączyć je w całość i znaleźć słodki depozyt.

Pakiet przedłuża “pakiet wspinaczkowa lekcja WF” o 45 minut

680

Pakiet kreatywny plus

Obszerny zestaw warsztatów. Oprócz zajęć z pakietu kreatywnego uczestnicy samodzielnie przykręcają chwyty , budując drogę wspinaczkową, po której się wspinają. Następnie muszą przetransportować ładunek wspinaczkowy na szczyt ścianki wspinaczkowej, używając do tego lin, sprytu i pracy zespołowej. Na zakończenie, cała grupa tworzy tor przeszkód, korzystając ze sprzętu treningowego dostępnego na ścianie i stara się go pokonać w jak najkrótszym czasie.

– tworzenie regulaminu bezpieczeństwa
– nauka węzłów
– poszukiwanie skarbów
– tworzenie drogi wspinaczkowej
– budowa toru przeszkód
– zdobywanie góry

Pakiet przedłuża “pakiet wspinaczkowa lekcja WF” o 120 min


Oferta Cenowa

Klasyczny program zajęć wspinaczkowych. Elementarz, który nauczy zasad bezpiecznego wspinana oraz podstawowych technik. Dostępny w różnych wariantach czasowych, idealny sposób na rozpoczęcie wspinaczkowej przygody.

• 60 min (70 zł za instruktora + 12 zł za każdego uczestnika)
• 90 min (100 zł za instruktora + 12 zł za każdego uczestnika)
• 120 min (120 zł za instruktora + 12 zł za każdego uczestnika)

Zalecany 1 instruktor na każde 15 uczestników.

Pakiet ten przedłuża “pakiet wspinaczkowa lekcja WF” o 45 minut, pakiet zawiera dodatkowo:
– tworzenie regulaminu bezpieczeństwa
– nauka węzłów
– poszukiwanie skarbów

•Dopłata 60 zł za instruktora + 10 za każdego uczestnika ( dopłata do ceny pakietu “wspinaczkowa lekcja WF”)

Pakiet ten przedłuża “pakiet wspinaczkowa lekcja WF” o 120 min, pakiet zawiera dodatkowo:

– tworzenie regulaminu bezpieczeństwa
– nauka węzłów
– poszukiwanie skarbów
– tworzenie drogi wspinaczkowej
– budowa toru przeszkód
– zdobywanie góry

• Dopłata 120 zł za instruktora + 20 za każdego uczestnika (popłata do pakietu “wspinaczkowa lekcja WF”)

Formularz rezerwacji zajęć

Rezerwacja zajęć poprzez formularz lub telefonicznie: +48 61 250 2480.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa placówki, firmy (wymagane)

Liczba osób (wymagane)

Czas trwania zajęć

Pakiet zajęć (wymagane)

Preferowany termin, dodatkowe informacje

[recaptcha]

Czym jest wspinanie?

Dyscyplina ta ma wiele różnych kategorii. Najprostsza i najbardziej bezpieczna z nich to buldering na sztucznej ścianie.