Sekcje wspinaczkowe w lipcu i w sierpniu

Nauka i doskonalenie wspinania

W lipcu i sierpniu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny format zajęć. Wspinaczka w wakacje utrzyma Cię w dobrej formie oraz sprawi dużo radości. Program ułożony jest w taki sposób, aby podtrzymać i rozwinąć Twoje umiejętności. Dzięki wspólnemu programowi treningu, będziesz się rozwijał i kontynuował program, również w tym czasie, kiedy zajęcia prowadzi inny instruktor niż w sezonie.

Cieszymy się, że wspinasz się i rozwijasz swoje umiejętności w Centrum Wspinaczkowym Climbing Spot. Codziennie staramy się, aby jakość zajęć była jak najwyższa, a drogi i buldery najlepsze. Obiekt jest klimatyzowany, panuje na nim stała temperatura 21 stopni. Upał nie przeszkodzi Ci we wspinaniu. 

Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, warto więc wcześniej wybrać termin, który Ci odpowiada.

Planujesz już wrześniowe treningi? Obserwuj naszą stronę i fanpage na Facebooku. Zamieścimy tam informacje o grafiku zajęć na przyszły sezon

Prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz poniżej, przed przyjściem na zajęcia.

Zajęcia dla początkujących

Zajęcia o takim samym programie jak grupa początkująca. Grupy wystartowały w trakcie sezonu, więc poziom zaawansowania jest na nich niższy. Idealne dla osób, które chcą rozpocząć przygodę ze wspinaczką, a nie zapisały się na zajęcia we wrześniu.

Zajęcia przeznaczone dla osób bez przygotowania fizycznego, które nie miały wcześniej kontaktu ze wspinaczką. Na jej program składa się nauka wspinania po pionowych i lekko przewieszonych ścianach techniką frontalną i skrętną. Ponadto uczymy bezpiecznie spadać na materac z różnych pozycji. Skupimy się również na poprawnej pracy rąk i nóg, umiejscawianiu balansu oraz podstawach taktyki wspinaczkowej.

Oprócz wspinania zajmiemy się Twoją kondycją. Pokażemy Ci odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń funkcjonalnych, które wzmocnią Twoje mięśnie, poprawią gibkość i dynamikę.
Sezon zajęć kończymy wyjazdem w skały lub kursem wspinaczki. Jeżeli opanujesz już umiejętności poziomu podstawowego, zapraszamy na sekcje początkujący plus.

Zajęcia dla zaawansowanych

Zajęcia dla absolwentów poziomu początkującego lub osób trenujących wcześniej indywidualnie. Rozwijamy na nich wachlarz posiadanych technik o flagi, ruchy dynamiczne, strzały, haczenia pięty i wypory. Wspinamy się po coraz większych przewieszeniach i mniejszych chwytach.  Buldery pokonywane na sekcjach będą coraz trudniejsze a obwody bardziej wymagające. Intensyfikujemy  trening funkcjonalny, rozpoczynamy siłowe ćwiczenia na drążku, chwyto-tablicy i kółkach gimnastycznych. Przygotowujemy się do bardziej wymagających dróg skalnych, zagłębiamy się w wspinaczkowy świat. Absolwentów tego poziomu zapraszamy na poziom średnio zaawansowany.

Dla osób wspinających się rok lub dłużej. Rozwijamy na nich wachlarz posiadanych technik o flagi, ruchy dynamiczne, strzały, haczenia pięty i wypory. Wspinamy się po coraz większych przewieszeniach i mniejszych chwytach. Bouldery pokonywane na sekcjach będą coraz trudniejsze a obwody bardziej wymagające. Intensyfikujemy  trening funkcjonalny, rozpoczynamy siłowe ćwiczenia na drążku, chwytotablicy i kółkach gimnastycznych. Przygotowujemy Cię do bardziej wymagających dróg skalnych, zagłębiamy się w wspinaczkowy świat.

Zajęcia dla młodzieży

Zajęcia dla młodzieży oparte na programie dla dorosłych z uwzględnieniem specyfiki rozwijających się organizmów. Próżno szukać tutaj zabaw – są to konkretne zajęcia wspinaczkowe. W grupie rówieśników wspina się po prostu lepiej. Wspinaczka i ćwiczenia poprawią kondycję i rozbudują sylwetkę. Obecność na ścianie umożliwi poznanie górskiego środowiska.  Ćwiczenia z wykorzystaniem masy ciała jako obciążenia dadzą efekty lepsze niż siłownia, sprawiając znacznie więcej frajdy. Centrum wspinaczkowe to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

Zajęcia dla dzieci

Nowo utworzone grupy dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze wspinaniem. 

Zajęcia w przyjaznej atmosferze, delikatnie wprowadzające najmłodszych w świat wspinaczki

Wspinanie w formie zabaw i ćwiczeń technicznych przygotowanych dla dzieci.

Program obejmuje bardziej skomplikowane elementy wspinaczkowe, wymagające lepszej sprawności i koordynacji.

Cennik i Regulamin
 1. Prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia, z uwzględnieniem czasu na potwierdzenie obecności i przebranie się.
 2. Uczestnik zajęć zobowiązany jest do potwierdzenia swojej obecności, w recepcji przed przystąpieniem do zajęć.
 3. Instruktor ma prawo wyprosić uczestnika z zajęć w przypadku niestosownego zachowania.
 4. Obowiązuje regulamin Centrum Wspinaczki Climbing Spot.

 

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. +48 61 250 2480 lub mailowo: recepcja@climbingspot.pl

Sekcje wspinaczkowe Widłakowa 2

Formularz zgłoszeniowy Widłakowa 2

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Grupa (wymagane)

  Treść wiadomości (opcjonalnie)


  Sekcje wspinaczkowe Pułaskiego 30

  Formularz zgłoszeniowy Pułaskiego 30

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Numer telefonu

   Grupa (wymagane)

   Treść wiadomości (opcjonalnie)